Life is what you make it!

Marcin Maślanka-312 czerwca 2017 r. odbyło się dziewiętnaste spotkanie z cyklu „Moje podróże”. Z panem Marcinem Maślanką udaliśmy się w daleką podróż po Azji Południowo-Wschodniej. Razem z nim zajrzeliśmy do Singapuru, Manili, Phnom Penh, Kuala Lumpur, Hongkongu.

Czytaj więcej...

Każda podróż czegoś uczy

Wycieczka rowerowa do Rychtala - 2017 r. -6W przepiękną czerwcową sobotę, 3 czerwca 2017 r. wybraliśmy się do Rychtala. I choć była to krótka rowerowa wyprawa, wcale nie była gorsza od tych dużych,  autokarowych.

Czytaj więcej...

Tym razem Australia

Równoleżnik zero-1W dniu 8 kwietnia 2017 r. podczas wrocławskiego festiwalu RÓWNOLEŻNIK ZERO „przemierzyliśmy” Australię. Opowieści niezwykłych ludzi zabrały nas w podróż po kraju kangurów, emu i kolorowych papug.

Czytaj więcej...

Nepal – kraj na dachu świata

Nepal ma kształt długiego na osiemset kilometrów i szerokiego na dwieście kilometrów worka. Jest to worek pełen gór małych, średnich i wielkich. Do tego niezwykłego miejsca zabrał nas 24 marca kolejny gość „Moich podróży”, Wojciech Tokarski z Sieradza.

Nepal-1

Czytaj więcej...

Do Japonii, Wietnamu, Kambodży i Laosu

Na styku kultur-1Temat podróży  powrócił do nas wraz z nadejściem wiosny - 18 marca 2017 r. wzięliśmy udział w  XXIII edycji łódzkich targów - Regiony Turystyczne „Na Styku Kultur”. Wizyta w Łodzi pobudziła w nas chęć do odkrywania nowych miejsc oraz aktywnego wypoczynku.

Czytaj więcej...