Tym razem Australia

Równoleżnik zero-1W dniu 8 kwietnia 2017 r. podczas wrocławskiego festiwalu RÓWNOLEŻNIK ZERO „przemierzyliśmy” Australię. Opowieści niezwykłych ludzi zabrały nas w podróż po kraju kangurów, emu i kolorowych papug.

Czytaj więcej...

Nepal – kraj na dachu świata

Nepal ma kształt długiego na osiemset kilometrów i szerokiego na dwieście kilometrów worka. Jest to worek pełen gór małych, średnich i wielkich. Do tego niezwykłego miejsca zabrał nas 24 marca kolejny gość „Moich podróży”, Wojciech Tokarski z Sieradza.

Nepal-1

Czytaj więcej...

Do Japonii, Wietnamu, Kambodży i Laosu

Na styku kultur-1Temat podróży  powrócił do nas wraz z nadejściem wiosny - 18 marca 2017 r. wzięliśmy udział w  XXIII edycji łódzkich targów - Regiony Turystyczne „Na Styku Kultur”. Wizyta w Łodzi pobudziła w nas chęć do odkrywania nowych miejsc oraz aktywnego wypoczynku.

Czytaj więcej...

Wrócili jak zwykle - pełni wrażeń

Tour - 2017 r.-518 lutego 2017 r. członkowie szkolnego Koła Krajoznawczo-Turystycznego PTTK wzięli udział w Targach Regionów i Produktów Turystycznych Poznań - TOUR - SALON 2017

Czytaj więcej...

Batumi, ech Batumi

Gruzja-317 stycznia 2017 r. podczas kolejnego spotkania w cyklu „Moje podróże” „dojechaliśmy” do dwóch pięknych krajów Południowego Kaukazu. Pani Patrycja Karwan Makosch zabrała nas do pięknej i urzekającej pięknem Armenii oraz znanej  z gościnności i zapierających dech w piersiach widoków Gruzji.

Czytaj więcej...