Dzień Sportu Szkolnego i Dzień Dziecka

Dzień Sportu Szkolnego i Dzień Dziecka-5Dnia 1 czerwca 2017 r. w naszej szkole zorganizowany był Dzień Sportu Szkolnego i Dzień Dziecka. Z tej okazji odbyły się miedzyklasowe turnieje w piłkę nożną.

Osobno zagrali chłopcy, osobno dziewczyny. Każda klasa musiała także przygotować transparent z okrzykiem, który miała wymyślić sama. Po zsumowaniu punktów za rozgrywki piłkarskie oraz noty przyznane przez jury za transparent nawiązujący do święta sportu okazalo się, że I miejsce zdobyła klasa 3 a. Oczywiście, gratulacje należą się wszystkim klasom, ponieważ rywalizacja była naprawdę zacięta. Na zakończenie ogłoszono wyniki na Sportowca Roku, którym została Weronika Przewdzięk z kl. 1 a.
Dzięki Radzie Rodziców mogliśmy zjeść pyszne kiełbaski z grilla. Dziękujemy!