Nasi uczniowie mistrzami Wielkopolski!

W niedzielę, 21 maja 2017 r., w Pniewach rozegrano Mistrzostwa Wielkopolski w Kolarstwie Górskim. Z powodzeniem wystąpili w nich uczniowie i absolwenci naszej szkoły.

Kolarze - 2017 r.-1

Reprezentanci Uczniowskiego Klubu Sportowego Sport Bralin zdobyli aż 6 koszulek mistrzów Wielkopolski! To ewenement w skali ogólnopolskiej. W najważniejszym wyścigu, elity kobiet, wygrała nasza absolwentka – niespełna 18-letnia Maja Drelak. Ten sam sukces powtórzył wśród juniorów jej klubowy kolega, Karol Przewdzięk, a Kacper Kuropka był 5. Obaj nastolatkowie niedawno również byli uczniami bralińskiego gimnazjum.
Najlepszą juniorką okazała się Milena Drelak, uczennica kl. 2 c. Jej młodsza koleżanka, Weronika Przewdzięk z kl. 1 a, zajęła 1. miejsce wśród młodziczek. Z kolei jeżdżący od niedawna w bralińskim teamie kolarskim Karol Bednarek z kl. 2 b wjechał na metę na 8. pozycji. Serdecznie gratulujemy.