II Turniej Piłki Nożnej - "Pożegnanie Lata"

W miniony piątek (23.09) na boisku w Mroczeniu odbył się II Turniej Piłki Nożnej „Pożegnanie Lata”. Zawody zorganizował klub piłkarski „Orzeł” przy współudziale miejscowego gimnazjum. W turnieju zagrało sześć drużyn, w tym reprezentacja naszego gimnazjum, której opiekunem był pan Jacek Falszewski.

II turniej piłkarski -

Turniej wygrała druga drużyna Gimnazjum z Mroczenia, która w meczu finałowym ograła Gimnazjum z Mikorzyna rzutami karnymi 4:3. Mecz w normalnym wymiarze czasowym zakończył się bezbramkowym remisem. Trzecie miejsce zajęli piłkarze Gimnazjum z Bralina, którzy w decydującym starciu pokonali 1:0 pierwszą drużynę gospodarzy. Piąte miejsce zajęło Gimnazjum nr 1 z Kępna, a szóste Gimnazjum nr 2 z Kępna. Najlepszym zawodnikiem został wybrany Mateusz Dyduch (Mroczeń), najlepszym bramkarzem Denis Róg (Bralina), a najlepszym strzelcem został Gracjan Słupianek (Mikorzyn).

Wyniki naszej drużyny:

  • Gimnazjum Bralin – Gimnazjum nr 2 Kępno 0 - 0
  • Gimnazjum Bralin – Gimnazjum Mroczeń (I I) 1 - 0
  • Gimnazjum Bralin – Gimnazjum Mikorzyn 0 - 2
  • Gimnazjum Bralin – Gimnazjum  Mroczeń (I) 1 - 0