Nasi uczniowie mistrzami Wielkopolski!

W niedzielę, 21 maja 2017 r., w Pniewach rozegrano Mistrzostwa Wielkopolski w Kolarstwie Górskim. Z powodzeniem wystąpili w nich uczniowie i absolwenci naszej szkoły.

Kolarze - 2017 r.-1

Czytaj więcej...

II Turniej Piłki Nożnej - "Pożegnanie Lata"

W miniony piątek (23.09) na boisku w Mroczeniu odbył się II Turniej Piłki Nożnej „Pożegnanie Lata”. Zawody zorganizował klub piłkarski „Orzeł” przy współudziale miejscowego gimnazjum. W turnieju zagrało sześć drużyn, w tym reprezentacja naszego gimnazjum, której opiekunem był pan Jacek Falszewski.

II turniej piłkarski -

Czytaj więcej...

Nasi najlepsi w triathlonie

Już po raz jedenasty w Mikorzynie odbył się Mini Triathlon Gimnazjalistów. Do udziału w tej imprezie zaproszono wszystkie szkoły powiatu kępińskiego. Na starcie pojawiło się 170 młodych sportowców. W zawodach znakomicie spisali się reprezentanci Gimnazjum w Bralinie.

Triathlon policyjny-6

Czytaj więcej...

Podwójne święto w gimnazjum

W środę, 1 czerwca 2016 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Sportu połączony z Dniem Dziecka. Świętowanie rozpoczęliśmy wspólnym biegiem spod bocianiego gniazda znajdującego się na stadionie Ludowego Klubu Sportowego „Sokół” Bralin. Meta znajdowała się na  dziedzińcu szkoły. Po krótkim odpoczynku rozpoczął się mecz uczniowie kontra nauczyciele. Wspólny mecz w piłkę ręczną okazał się zwycięski dla drużyny „belfrów”.

Dzień Sportu Szkolnego - 2016 r.-7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Zostali mistrzami Wielkopolski

W minionych dniach drużyna kolarska reprezentująca naszą szkołę zwyciężyła w zawodach sportowych o randze wojewódzkiej.

Szwacin-2

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej...