Projekt elektronicznego owada zakończony!

Owad elektroniczny - 2017 r.-3Wraz z rozpoczęciem bieżącego roku szkolnego 2016/2017 lekcje zajęć technicznych dla klas trzecich przybrały formę realizacji 10 miesięcznego projektu. Kończący w tym roku naukę uczniowie, mieli za zadanie wykonanie modułu elektronicznego "Owad I".

Projekt ten umożliwiał praktyczną realizację treści związanych z podstawą nauczania zajęć technicznych na poziomie gimnazjum. Dla uczniów zaś był swoistą nauką i doskonaleniem manualnych umiejętności. Efektem końcowym projektu jest matryca do montażu prostych układów elektronicznych w kształcie owada. Podsumowanie całorocznej pracy, odbyło się 12 czerwca pokazem wybranych modeli na korytarzu szkolnym. Podczas niej okazało się jak zdolna jest młodzież naszego gimnazjum. Pracę projektową nadzorował i ocenił nauczyciel zajęć technicznych – pan Jerzy Liebner.