Dyskoteka - maj 2015

Dyskoteka - maj 2015-227 maja w naszym gimnazjum za zgodą pani dyrektor i dzięki zaangażowaniu SU odbyła się dyskoteka szkolna. Nauczyciele zgodzili się poświęcić swój wolny czas, aby dopilnować porządku. Na sali od razu zapanowało szaleństwo, a wszystko za sprawą znanego nam od lat DJ' a. Dyskoteka trwała od godziny 17.00 do 20.00. Wszyscy fantastycznie się bawili, a imprezowy nastrój udzielił się również nauczycielom. Po zabawie wszyscy chętnie pomogli w sprzątaniu sali.

 

 

 

Dyskoteka - 27.05.2015 r.

Dyskoteka - maj 2015-1Samorząd Uczniowski serdecznie zaprasza wszystkich uczniów naszej szkoły na dyskotekę , która odbędzie się w naszym  gimnazjum w dniu  27 maja br. (środa) od godz. 17.00  do 20.00.
Biletem wstępu będą  zgody rodziców. Zabawę przeprowadzi znany Wam Disc Jockey.
Zachęcamy do wzięcia udziału i życzymy miłej zabawy.

Dobra zabawa i pomysłowe przebrania

DZIEŃ WIOSNY – 23 marca pod  hasłem ŻAKINADY

Dzień Wiosny-1W tym roku witaliśmy wiosnę z dwudniowym opóźnieniem. Bowiem Samorząd Uczniowski zorganizował obchody tego dnia w poniedziałek 23 marca.
Miało być barwnie i zabawnie. W związku z tym każda z klas przygotowała transparent z wiosennym hasłem i oczywiście kukłę marzanny.

Czytaj więcej...

Dzień Kobiet - 2015

Dzień Kobiet - 2015-38 marca odbył się Międzynarodowy Dzień Kobiet. I tym razem nasi szkolni panowie postanowili uczcić to święto. W poniedziałek 9 marca w naszym gimnazjum miały miejsce obchody tego ważnego wydarzenia. Z tej okazji mężczyźni przygotowali dla wszystkich pań - tych dorosłych i jeszcze dorastających - miłe niespodzianki.

Czytaj więcej...

Walentynki szkolne

Walentynki szkolne-4W naszej szkole z okazji  WALENTYNEK Samorząd Uczniowski przygotował skrzynkę walentynkową. Chętni mogli tam wrzucać listy lub kartki dla bliskich im osób i  nie tylko.

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej...