Cała Polska czyta dzieciom

Dnia 3 czerwca uczestnicy zajęć kółka teatralnego pani Agnieszki Balcerzak oraz uczennice z klasy 3b I 3 c wystąpili w scence z okazji akcji "Cała Polska czyta dzieciom" w Zespole Szkół w Nowej Wsi Książęcej. W inscenizacji zostały wyrecytowane wiersze Juliana Tuwima oraz Jana Brzechwy.

Czytaj więcej...

Wiosna wokół nas

Z okazji tak pięknej i długo wyczekiwanej wiosny, w naszej szkole pani Agnieszka Czarnasiak – Szydłowska zorganizowała konkurs fotograficzny pt. „Wiosna wokół nas!”. Młodzież wyszła w teren z aparatami fotograficznymi, by uchwycić na zdjęciach budzącą się do życia przyrodę.

Czytaj więcej...

Marsz patriotyczny

30 kwietnia 2013r. w naszej szkole uczciliśmy święto Konstytucji 3 maja i Święto Flagi państwowej.

Czytaj więcej...

Festiwal Bajki Uczą i Bawią

W naszej szkole obchodziliśmy pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Chociaż za oknem leżał śnieg, w świetlicy „Tęcza” panowała wiosenna atmosfera. Samorząd Uczniowski postanowił spędzić ten dzień w bajkowej atmosferze.

Czytaj więcej...

Dzień Kobiet

Jak co roku w naszej szkole obchodziliśmy święto wszystkich pań. Z tej okazji chłopcy z Samorządu Uczniowskiego przygotowali okolicznościową gazetkę i komunikat przybliżający historię tego święta.

Czytaj więcej...