Skład SU - 2016/2017

Dnia 19.09.2016 r. (poniedziałek) od godziny 8:00 trwały wybory do Samorządu Uczniowskiego. W komisji wyborczej zasiedli przedstawiciele każdej klasy. Nad prawidłowością całego głosowania czuwała pani Agnieszka Kuropka. Wybory do SU - 2016 r.
Po podliczeniu głosów, wyniki przedstawiały się następująco:

Przewodniczący – Olaf Biegański
Zastępca – Vanessa Dlugowska
Radiowęzeł – Nicole Lenek, Vanessa Długowska
Sekcja medialna – Natalia Wawrzynowska, Zuzanna Gogół, Izabela Wypych, Maja Biegańska
Sekcja techniczna i obsługa sprzętu – Michał Włodarczyk, Dawid Dirbach, Szymon Skudlarek
Opiekunem Samorządu Uczniowskiego oraz Rzecznikiem Praw Ucznia został wybrany pan Dariusz Hełka.

Skład SU - 2015/2016

Dnia 14.09.2015r. (poniedziałek) od godziny 8:00 trwały wybory do Samorządu Uczniowskiego. W komisji wyborczej zasiedli  przedstawiciele każdej klasy. Nad prawidłowością całego głosowania czuwała pani Agnieszka Czarnasiak – Szydłowska (dotychczasowy opiekun SU).
Po podliczeniu głosów, wyniki przedstawiały się następująco :

Przewodniczący – Dominik Antczak

Zastępca – Olaf Biegański

Skarbnik – Monika Kruszelnicka

Radiowęzeł – Joanna Sak, Ewa Gogół, Dominik Antczak.

Sekcja dekoracyjna – Daria Lisowska, Zuzanna Kieruzal, Zuzanna Gogół, Zuzanna Dziedziczak, Aleksandra Michalak

Kronika SU – Zuzanna Dziergwa, Aleksandra  Michalak, Olaf Biegański

Sekcja kulturalna –  Zuzanna Rozdolska, Aleksandra Michalak, Monika Kruszelnicka, Michał Włodarczyk, Kajetan Cichy, Joanna Sak

Dokarmianie ptaków – Zuzanna Rozdolska

Sekcja obsługi sprzętu – Kamil Pospiszil, Adam Kapica, Michał Włodarczyk

Uczniowie wybierali również opiekuna SU oraz Rzecznika Praw Ucznia . Funkcję opiekuna SU objęła tradycyjnie pani Agnieszka Czarnasiak – Szydłowska, a Rzecznikiem Praw Ucznia kolejny rok z rzędu został pan Dariusz Hełka.

Skład SU 2014/2015

Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2014/2015
Przewodnicząca SU: Joanna Sak
Zastępcy przewodniczącej: Bartłomiej Garczarek, Ewa Gogół
Skarbnik SU: Monika Kruszelnicka
Sekcja kulturalna: Karina Kwiatek, Maja Drelak, Angelika Poziemba, Anita Głąb, Kamil Pospiszil, Adam Kapica,
Sekcja dekoracyjna: Zofia Piasecka, Klaudia Pietr, Agnieszka Piórek
Obsługa radiowęzła szkolnego: Agata Chwołka, Bartłomiej Garczarek
Prowadzenie kroniki SU: Zuzanna Dziergwa
Opiekun SU: pani Agnieszka Czarnasiak – Szydłowska
Rzecznik Praw Ucznia: pan Dariusz Hełka

Skład SU - 2013/2014

Dnia 18 września, odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Poprzedzone były one kampanią wyborczą, w której kandydaci zaprezentowali swój program wyborczy. Komisja wyborcza składała się z przewodniczących poszczególnych klas. Nad prawidłowością przebiegu głosowania czuwała pani Agnieszka Czarnasiak – Szydłowska.

Frekwencja wyborcza wyniosła 82%, co pokazuje, że wybory w naszej szkole cieszą się dużym zainteresowaniem.

Ostatecznie przyznane funkcje wyglądają następująco:

Przewodnicząca – Natalia Sutowicz

Zastępca przewodniczącej – Piotr Janikowski
Radiowęzeł szkolny – Agata Chwołka, Aleksandra Gogół
Redakcja artykułów na stronę internetową – Kamil Drapiewski, Joanna Nadolska
Redakcja gazetek ściennych – Marta Myszak, Zuzanna Binienda
Sekcja fotograficzna – Julia Żymełka, Izabela Jańska
Redakcja kroniki SU – Oliwia Kucharska, Aleksandra Terelak, Izabela Kubacka
Sekcja ds. organizacji konkursów szkolnych – Wiktoria Zawada, Oliwia Rybak
Sekcja teatralna – Daria Długowska, Aleksandra Gogół, Wioletta Dwernicka
Sekcja kulturalna – Dominik Antczak, Piotr Janikowski, Filip Banaszak, Kamil Kunz, Patryk Krawczyk, Karol Oziembłowski, Tomasz Hojeński, Szymon Marcinków
Protokolant – Wiktoria Zawada