Z działalności Rady Rodziców w roku szkolnym 2015-2016

Zabawa choinkowa-1Dnia 13 I 2016 r. w Gimnazjum w Bralinie odbyła się dyskoteka karnawałowa dla uczniów. O oprawę muzyczną zadbał D.J. Oskar. Uczniowie otrzymali wówczas pizzę, colę i wodę. W zorganizowaniu dyskoteki brali udział członkowie Rady Rodziców: Marzena Froń, Teresa Pietr, Alicja Marciniak, Alicja Włodarczyk, Ilona Hojeńska i Ewelina Węglarz. Dnia 4 II 2016 r. z okazji "tłustego czwartku" Rada Rodziców ufundowała pączki dla wszystkich uczniów i pracowników szkoły.


Rada Rodziców Gimnazjum w Bralinie dnia 6 II 2016 r. zorganizowała "Karnawałowy Bal Przebierańców" w restauracji "Złoty Kłos" w Bralinie. W zorganizowaniu balu brali udział członkowie Rady Rodziców: Teresa Pietr, Marzena Froń, Alicja Marciniak, Alicja Włodarczyk, Ryszard Dachowski, Ilona Hojeńska, Lidia Mes. Sponsorami nagród za najlepszy konkurs była cukiernia Jarczak w Bralinie.