Uwaga konkurs z telefonem w roli głównej

Konkur e-umiejętności-1„Edukacja z Panem T.I.K-iem – eUmiejętności przepustką do…”, to kolejna, już  VI  edycja  Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego  „Edukacji z Panem T.I.K-iem” poświęcona Internetowi i pracy w sieci, organizowana wspólnie przez Polskie  Towarzystwo Informatyczne  i Gimnazjum  nr 49 w Warszawie. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych  i  ponadgimnazjalnych w całej Polsce.

 

Celem  Konkursu  jest  propagowanie umiejętności komputerowych, zachęcenie do  poszerzania zainteresowań informatycznych  i zwrócenie uwagi na powszechną komputeryzację  w naszym życiu.  Pokazanie, że  umiejętności komputerowe  stają się  mocnym  atutem  każdego  człowieka,a wręcz są niezbędne w XXI wieku. Zadaniem uczniów będzie rozwinięcie, w formie krótkiego filmu,  myśli  „e-Umiejętności przepustką do …” Więcej informacji o konkursie na stronie www.konkurs.ecdl.pl oraz u pana Jerzego Liebnera. Zapraszamy.