Zaproszenie do VI Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego

VI Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego-1Zapraszamy do udziału w VI Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego dla gimnazjów południowej wielkopolski pod patronatem Prezydenta Miasta Kalisza oraz Kuratorium  Oświaty w Poznaniu.
Osoby chętne do wzięcia udziału proszone są o zapisy u p. Doroty Maciejewskiej oraz p. Aleksandry Kloski do 4 Lutego 2016 r.

 

Etapy konkursu:

- I etap – eliminacje szkolne przeprowadzone w szkole do 12 lutego 2016r.
- II etap – 25 lutego 2016 r., godz. 8.30 finał konkursu w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu (etap szkolny przygotowywany jest w formie testu wyboru, konkurs finałowy składa się z dwóch części – pisemnej i ustnej)

W tegorocznej edycji konkursu nie zabraknie atrakcji:
- spektakl w języku angielskim pt. „Yeats”
- spotkanie z panem Paulem Hackingiem
- warsztaty językowe przygotowane przez uczniów i nauczycieli II Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Kaliszu