Konkurs Komputerowy Biathlon - rozstrzygnięty!

Komputerowy Biathlon - 2015-1Znamy już wyniki X jubileuszowej edycji konkursu informatycznego Komputerowy Biathlon, którego głównym organizatorem był portal av-school.pl i firma Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.  
Konkurs trwał 5 miesięcy, składał się z 6 etapów i skierowany był do młodzieży ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. W kategorii gimnazjum sklasyfikowano prawie 100 uczniów, z czego kilkoro z Bralina.


Rywalizacja polegała na wykonaniu określonych zadań zleconych przez organizatora. I etap to wykonanie wizytówki, drugi - projekt kalendarza wraz z najważniejszymi wydarzeniami IT na 2015 rok. III etap polegał na wykreowaniu „Superbohatera” – strażnika danych, komputera i umieszczaniu jego cennych, ciekawych porad w serwisie społecznościowym FB. IV etap to projekt własnego zadania dla innych konkursowiczów wraz z propozycją jego rozwiązania. A ostatni,V – projekt reklamy serwisu av-school w postaci spotu umieszczonym w serwisie YouTube.
Miło nam poinformować, że najwyżej sklasyfikowany w konkursie z bralińskich gimnazjalistów został Kajetan Cichy, zajmując 12. miejsce i zdobywając 43 pkt. (zwycięzca konkursu zgromadził 53 pkt.). Na 15.miejscu ex æquo uplasowali się Adrianna Grześkowiak i Michał Liebner, którzy zdobyli po 38 pkt. W pierwszej dwudziestce znalazły się także: Monika Kruszelnicka oraz Aurelia Jarczak, które zebrały po 37 pkt. Nieźle zaprezentowali się również Emil Roczniak, Bartek Garczarek oraz Mateusz Lenort. Ponadto w jednym z etapów konkursu wzięli udział: YurijNimylowicz, Kamil Pospiszil, Dominik Antczak, Beata Malak, Kacper Kuropka, Klaudia Pietr, Zuzanna Dziergwa oraz Agnieszka Piórek.
Jak widać, grono naszych gimnazjalistów znacząco potwierdziło swoje zainteresowania i  umiejętności korzystania z nowych technologii, w czym wydatnie ich wspierał pan Jerzy Liebner. Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy i gratulujemy za poświęcony czas i wysiłek w konkursowej rywalizacji.