Konkurs - "Lasy w mojej okolicy"

Nadleśnictwo Syców zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie pt. „Lasy w mojej okolicy” w formie prezentacji multimedialnej.
Należy przedstawić najciekawsze oraz najbardziej wartościowe - w ocenie uczestnika tereny leśne znajdujące się w pobliżu miejsca zamieszkania uczestnika.

 

Pracę należy przedstawić w formie prezentacji multimedialnej dla – uczniów klas IV – VI Szkół podstawowych, gimnazjum i ponadgimnazjalnych (zdjęć, grafik, filmów, utworów muzycznych opatrzonych odpowiednim komentarzem tekstowym, maksymalnie 20 slajdów). Przesyłane prezentacje muszą być zapisane w formacie ppt lub pptx. Maksymalny rozmiar pracy to 10 MB. W pracy można wykorzystać tylko te fotografie, grafiki, filmy, utwory muzyczne oraz teksty które są autorstwa uczestnika. Praca konkursowa musi być wykonana samodzielnie przez uczestnika konkursu.

Zainteresowani konkursem uprasza się o kontakt z p. Jerzym Liebnerem.