Komputerowy Biathlon - wyniki etapu III

Komputerowy Biathlon - etap III-1Znamy wyniki III etapu Komputerowego Biathlonu ogólnopolskiego konkursu z dziedziny IT. Tym razem praca polegała na wykonaniu kalendarza, w którym uczniowie musieli ująć ważne wydarzenia z dziedziny szeroko rozumianej informatyki. I tym razem bardzo dobrze wypadli reprezentanci naszego gimnazjum.

Najlepiej z nich wypadł Michał Liebner uczeń klasy 3a zdobywając 8 pkt. na 10 możliwych zajmując tym samym 17  miejsce. Po 7 punktów zdobyli inni nasi gimnazjaliści: Aurelia Jarczak, Bartłomiej Garczarek, Kajetan Cichy, Emil Roczniak, Mateusz Lenort, Kamil Pospiszil oraz Yurij Nimylowycz. 6 punktów za swoje prace otrzymali Monika Kruszelnicka oraz Adrianna Grześkowiak. Wszystkim uczniom biorącym udział w w/w konkursie gratuluję uzyskanych wyników, a także dziękuję za dodatkową pracę, wytrwałość, zaangażowanie oraz zachęcam do dalszego udziału w kolejnych etapach tego ciekawego konkursu.