Komputerowy biathlon - etap IV

Nowe zadanie, nowe wyzwanie, czyli zapraszamy do czwartego już etapu naszego konkursu. Tym razem chcemy, abyście wykreowali superbohatera, którego głównym celem i sensem istnienia jest zapewnienie bezpieczeństwa IT na całym świecie! W jaki sposób przedstawicie swoich herosów? Zakładając profil superbohatera w dowolnie wybranym przez siebie portalu społecznościowym i kierując jego poczynaniami.

 

Może on udzielać cennych rad w zakresie bezpieczeństwa, udostępniać interesujące informacje o wydarzeniach i podejmować działania jakie tylko zechce, oczywiście jeśli będa zgodne z przekonaniami sprawiedliwego i walecznego strażnika komputerowego bezpieczeństwa. Na zgłoszenia w postaci linku udostępniającego profil stworzonego przez siebie bohatera organizator czeka do końca lutego 2015 r. pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. . W temacie wpisujcie "Imię i Nazwisko - ETAP IV - GIMNAZJUM".