E-dziennik dla oddziałów gimnazjalnych SP Bralin

Link do  E-Dziennika:

dziennik.adalex.pl/gimbralin

Loginy i hasła do DZIENNIKA INTERNETOWEGO jak w poprzednim roku szkolnym 2016/2017.

W razie problemów Z LOGOWANIEM prosimy o kontakt poprzez ucznia w szkole lub na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

PRZYPOMNIENIE:

Login składa się z pierwszej litery imienia ucznia/dziecka i nazwiska bez polskich znaków. Hasło rodzic generował osobiście i składał się z ciągu 8. znaków w tym duża litera i znaki specjalne.

INNE WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE DZIENNIKA INTERNETOWEGO:

Hasło należy zmieniać, co 30 dni. Nie wolno go podawać innej osobie, login nie podlega zmianie. W przypadku zapomnienia przez rodzica hasła, administrator lub wychowawca dokonuje RESETOWANIA hasła. Hasłem staje się wówczas ponownie ciąg wcześniej wygenerowanych liczb. Po zakończonej pracy z dziennikiem rodzic musi  się WYLOGOWAĆ!