Nauka - poprzez grę i zabawę. Grając poznaj siebie!

Drodzy Gimnazjaliści!
TalentGame-1Przed Wami jedna z ważniejszych decyzji  życiowych zaplanowanie dalszej ścieżki edukacyjnej zawodowej. Zapewne macie wyobrażenia dotyczące Waszej przyszłości, nadzieję na to, że zostaniecie... Macie prawo do marzeń do dokonywania trafnych przemyślanych wyborów.

Nauka przez zabawę - grając poznajesz siebie!

Polecamy i testujemy na zajęciach dodatkowych na kole informatycznym. Przyjdź, zobacz, zagraj lub pobierz na swój komputer.
http://talentgamedownload.pl/

Gra edukacyjno – diagnostyczna „Tajemnice Aeropolis” trwa około 3 godzin i nie wymaga podłączenia do Internetu. Podczas gry osoba oprócz zapoznania się ze specyfiką różnych nastawień do zawodu i dobrą zabawą jest diagnozowana poprzez 21 punktów pomiaru. Na końcu gry generowany jest raport w postaci krótkiej informacji zwrotnej dla gracza.  Gra zaprojektowana jest w pełnej stylistyce 3D. Gracz podczas swoich przygód spotyka różnych bohaterów i rozwiązuje zagadki, podczas których dowiaduje się coraz więcej o tajemniczej podróży swojego Taty. W całej grze towarzyszy mu pies Fufu...