Drzwi Otwarte w LO Nr I Kępno

Liceum Ogólnokształcące Nr I im. mjra Henryka Sucharskiego w Kępnie zaprasza na „DRZWI OTWARTE” w sobotę dnia 25 lutego 2017r., godz. 10.00.

Drzwi Otwarte - LO Nr I Kępno-1

Nauka - poprzez grę i zabawę. Grając poznaj siebie!

Drodzy Gimnazjaliści!
TalentGame-1Przed Wami jedna z ważniejszych decyzji  życiowych zaplanowanie dalszej ścieżki edukacyjnej zawodowej. Zapewne macie wyobrażenia dotyczące Waszej przyszłości, nadzieję na to, że zostaniecie... Macie prawo do marzeń do dokonywania trafnych przemyślanych wyborów.

Nauka przez zabawę - grając poznajesz siebie!

Polecamy i testujemy na zajęciach dodatkowych na kole informatycznym. Przyjdź, zobacz, zagraj lub pobierz na swój komputer.
http://talentgamedownload.pl/

Czytaj więcej...

Planowanie drogi kształcenia. Wybór zawodu.

Kim chcę zostać? Co chciałbym w życiu robić? Na te i podobne pytania należy sobie odpowiedzieć przed wyborem dalszej drogi kształcenia. Pomocą mogą być artykuły na szkolnej stronie internetowej w zakładce  - DORADZTWO ZAWODOWE, jak i na gazetce szkolnej znajdującej się obok sali nr 17.

Zapraszam do lektury i przemyśleń…

Gazetka nr 3 - 2017-1

Czytaj więcej...

Test zainteresowań zawodowych

Rozwiązując  poniższy test - ankietę skłonności zawodowych określisz  swoje zainteresowania, preferencje zawodowe. Po zsumowaniu odpowiedzi otrzymasz wynik, który określa zawody podzielone na 5. grup tematycznych.

Test zainteresowań zawodowych-1

Czytaj więcej...

Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych 2016/2017

Informacje dla trzecioklasisty

Adresy internetowe szkół ponadgimnazjalnych powiatu kępińskiego, na których znadziecie bieżące informacje w sprawie rekrutacji:

 

 

Czytaj więcej...