Wycieczka klasowa - po łyk... adrenaliny

Adrenalina Park - 2017 r.-8W dniu 29 maja 2017 r. klasa I a z częścią klasy I b udała się na wycieczkę do Adrenalina Parku, znajdującego się w Kątach Wrocławskich. Gdy dojechaliśmy na miejsce, dostaliśmy odpowiedni sprzęt oraz zostaliśmy odpowiednio przeszkoleni.

Następnie udaliśmy się na jedną z wielu atrakcji  - tyrolkę. Po niej musieliśmy pokonać przeszkodę, aby móc znaleźć się na ziemi. Chwilę potem zaczęło się to, na co każdy czekał, mianowicie park linowy! Tam było naprawdę wspaniale. Mnóstwo przeszkód, które nie były do końca takie proste, jak się wydawało na początku. Po wspinaczce nastąpiła chwila wytchnienia, a później zaliczyliśmy zorbing, czyli ogromną kulę, do której wchodziły 2-3 osoby. Przez chwilę można było poczuć się jak chomik. Po tej atrakcji czekała na nas ostatnia rzecz, czyli strzelnica. Mieliśmy możliwość oddania 10 strzałów z wiatrówki oraz z łuku. Punktem kulminacyjnym w Adrenalina Parku było ognisko. Wracając z Kątów Wrocławskich, nie mogliśmy nie wstąpić doi McDonalds`a.